Kdo má předepsanou polohu na výkrese?

Obsah

Kdo má předepsanou polohu na výkrese?

Kdo má předepsanou polohu na výkrese?

Pokud některé grafické nebo písemné značky mají předepsanou polohu na výkresu (např. značky a kóty na mapách a vytyčovacích výkresech), musí se tato poloha dodržet i tehdy, neodpovídá-li to zásadám směrů pohledů podle obrázku 2. Půdorys stavebního objektu se má na výkrese umístit tak, aby byl orientován:

Co jsou pravidla výkresů pozemních staveb?

Pravidla, výkres, stavební, formát, měřítko, materiály, zařizovací předměty, kóty Klíčová slova Tato kapitola tvoří úvod do problematiky vytváření výkresů pozemních staveb – kreslení výkresů stavební části, tak jak je tato problematika prezentována českou státní normou ČSN 01 3420 z července 2004.

Jak se skládají výkresy stavebních objektů?

Skládají se podle obrázku 12. Měřítkem výkresu se rozumí poměr délkového rozměru prvku předmětu zobrazeného na originálu ke skutečnému délkovému rozměru téhož prvku předmětu skutečného. Měřítka výkresů stavebních objektů se volí dle těchto zásad:

Jaké jsou provozní prohlídky nákladních výtahů?

prohlídky se provádějí u výtahů pro přepravu osob nebo osob a nákladů vždy 1x za 2 týdny, pokud není stanoveno výrobcem výtahu jinak. U malých nákladních výtahů se provozní prohlídka provádí 1x za 4 týdny, prohlídku provádí zodpovědná osoba, kterou bývá dozorce výtahu.

Související příspěvky: