Jak zablokovat mobilní telefon?

Obsah

Jak zablokovat mobilní telefon?

Jak zablokovat mobilní telefon?

1 Zablokovat telefon lze pouze v případě jeho odcizení, nikoli ztráty. Pokud policii uvedete v tomto smyslu v omyl,... 2 Zda je mobilní telefon evidovaný jako odcizený, můžete zjistit na internetových stránkách ministerstva vnitra nebo... 3 Policie má právo mobilní telefon odblokovat, resp. nezablokovat, v případě, že by tento postup ztížil vyšetřování. More ...

Jak se setkat se zablokovaným telefonem?

Nejprve si ale řekneme, v jakých případech se můžete setkat se zablokovaným telefonem. O kradených mobilech řeč nebude. Nejsme žádná online poradna pro nenechavé ručičky ;) Problém blokovaných telefonů se týká výrobků, které nebyly určené pro náš (český) trh.

Jak se zablokovaným telefonem poradit?

Se zablokovaným mobilním telefonem moc parády nenaděláte. Nemůžete si zavolat, poslat zprávu nebo surfovat na internetu. Zablokovaný telefon můžete leda shodit ze skály. To by byla ovšem škoda. Proto máme pro vás pár tipů, jak si se zablokovaným telefonem poradit.

Co se stane, když se blokuje telefon svépomocí?

Pokud se tak nestane a objeví se na obrazovce zpráva typu “insert SIM, SIM karta nepřijata, SIM karta odmítnuta nebo vložte správnou SIM, měli jste to štěstí a vylosovali jste si blokovaný telefon. Nyní se můžete pokusit odblokovat telefon svépomocí. O vašem úspěchu rozhoduje i typ mobilního telefonu.

Související příspěvky: