Jaké jsou části postřikovače?
Jaké jsou části postřikovače?
Části postřikovače 1 Hlavní nádrž - pro rovnoměrné naředění kapaliny v nádrži se používá míchání v nádrži. Vlnolamy v nádrži zabraňují... 2 Nádrž na čistou vodu - zásobník pro ředění postřiku a zároveň voda na omytí obsluhy postřikovače. 3 Ekomixer - externí nádrž přes kterou se provádí nalévání/násyp postřiku do hlavní nádrže. 4 Počítače / terminály - používají se pro řízení... More ...
Jaké jsou nejlevnější postřikovače?
Patří do kategorie nejlevnějších postřikovačů: ty neznačkové pořídíte už za padesát korun (i méně). Tlakové ruční postřikovače mívají nastavitelný proud vycházející z trysky: od střiku až po jemné mlžení, takže se hodí i k zálivce nejjemnějších výsevů a rosení pokojových květin.
Potřebujete-li postřikovač na kolečkách?
Plný postřikovač se při ručním pumpování pěkně pronese, zvlášť jste-li žena, a ne silák Rambo. Potřebujete-li postřikovač s větší nádrží, vyberte si výrobce, jenž nabízí pro postřikovače podvozek na kolečkách pro snazší manipulaci při práci. Kvalitní přístroj vydrží roky a výdej navíc vás ušetří bolesti zad.
Jak vybrat postřikovač pro pokojové rostliny?
Vybrat si můžete z několika typů postřikovačů: pro interiér, jež jsou určeny k mlžení a rosení pokojových rostlin, pro zahradu, které jsou samozřejmě větší, či pro balkonové rostiny – v tom případě vystačíte i s plastovou lahví, k níž dokoupíte za pár korun mechanický rozprašovací adaptér.