Kdy porodíte dítě v Koreji?

Obsah

Kdy porodíte dítě v Koreji?

Kdy porodíte dítě v Koreji?

Pokud porodíte dítě v Koreji, bude mu automaticky jeden rok. Na Nový rok se připočítává další rok, a tak dítěti, narozenému např. 30.12.2017, budou 1.1.2018 již dva roky. Tím může vzniknout rozdíl ve věku oproti našemu systému o 1-2 roky.

Kde jsou nejzajímavější korejští muži?

Korea je zemí mnoha překvapení a tady jsou ty nejzajímavější: Korejští muži milují make-up. Pravidelně ho používá až 20 % Korejců a ročně za něj utratí až 900 milionů USD. Korejci, podobně jako některé další asijské národy, počítají věk novorozenců jinak než my.

Jaké jsou památky v Jižní Koreji?

Zajímavá místa a památky v Jižní Koreji 1 Soul. Soul, hlavní město Jižní Koreje nikdy nespí. Vyznačuje se však nejen bzukotem, ale i betonem, ocelí a nádhernými... 2 Kjongdžu (Gyeongju). Kjongdžu je pobřežním městem s bohatou nabídkou kulturních i historických zajímavostí. Kdysi to... 3 Národní park Seoraksan (Seoraksan National Park). Park Seoraksan představuje další zcela... More ...

Jak se Korejci vyžívají v oblečení?

Korejci se přímo vyžívají v nošení barevného, sportovního oblečení. Ať už ve městě nebo na horách. Jižní Korea patrně není u českých cestovatelů v kurzu, jedině tak si dokážu vysvětlit, že jsem na svých cestách po Koreji, které trvaly měsíc a půl, ani jednou neslyšela češtinu.

Související příspěvky: