Proč se váš iPhone stane skutečným?

Obsah

Proč se váš iPhone stane skutečným?

Proč se váš iPhone stane skutečným?

Pokud váš iPhone říká, že vyhledávání a proces nikdy neskončí, může se stát, že se váš iPhone stane skutečným. Bez ohledu na to, proč se váš iPhone nemůže zbavit obrazovky vyhledávání, zkuste níže uvedené běžné opravy. Způsob 1: Zkontrolujte oblast pokrytí

Proč je váš iPhone zaseknutý ve vyhledávacím procesu?

Pokud je váš iPhone zaseknutý ve vyhledávacím procesu, musíte se na problém podívat a podle toho najít řešení problémů. Existují dva hlavní důvody problému, fyzické poškození nebo chyba softwaru. Pokud je interní anténa již poškozená, musíte iPhone odeslat do Apple Store.

Jak se zbavit problému na vašem iPhone?

Pokud je váš iPhone právě hledaný a nemůže reagovat na signál, v takových případech je spuštění vašeho iPhone nejjednodušší metodou, jak se problému snadno zbavit. Stiskněte objem Upa uvolněte tlačítko na zařízení iPhone 11 / XR / X / 8 / 7. Stejným postupem stisknete a uvolníte objem Downna svém iPhone.

Jak opravit iPhone na vyhledávání?

Část 2: Ultimate způsob, jak opravit iPhone přilepená na vyhledávání Obnovení systému FoneLab iOS FoneLab umožňuje opravit iPhone / iPad / iPod z režimu DFU, režimu obnovy, loga Apple, režimu sluchátek atd. Do normálního stavu bez ztráty dat. Opravte problémy se systémem iOS. Extrahujte data z deaktivovaných zařízení iOS bez ztráty dat.

Související příspěvky: