Můžeme vyrobit krmítku pro ptáky?

Obsah

Můžeme vyrobit krmítku pro ptáky?

Můžeme vyrobit krmítku pro ptáky?

Postarejme se alespoň o to zbývající. Můžeme vyrobit jednoduchá krmítka nebo zajít k řece nakrmit labutě. Vždy ale musíme dávat pozor na to, co ptáčkům nabídneme. Pečivo nebo sladkosti jsou pro ptáky nebezpečné, naopak obiloviny nebo ptačí zob jsou dobrou volbou. Skvělé jsou také ořechy nebo lojové koule.

Jak použít Krmítko pro ptáčky ze šišky?

Krmítko pro ptáčky ze šišky Vezměte borovicovou šišku a namočte ji v tekuté směsi loje a semínek a zavěste. Ptáčkům se po ní bude dobře šplhat a přitom si ji budou ozobávat. Jen pozor, krmítka s lojem nevěšte na místo, kam svítí slunce, aby se lůj nerozpustil.

Jak vyrobit krmítko?

Krmítka můžete koupit nebo vyrobit. Je také důležité, čím je naplníte! Druhů je opravdu bezpočet, krmítka můžete pořídit v cenových relacíh od stovky až po několik tisíc. Krmítka ale vyrobíte i sami. Níže najdete návody na tři typy krmítek, které vytvoříte sami. Krmítko si ale také můžete jednoduše vyrobit.

Jak krmit vodní ptactvo?

Pokud krmíte lojovými koulemi, vyndejte se z plastové síťky a umístěte je třeba do kuchyňské metly, jako jsme to udělali my: Čím krmit vodní ptactvo? K řece se vždycky chodilo se suchým pečivem.

Související příspěvky: