Jaké jsou dámské punčocháče?

Obsah

Jaké jsou dámské punčocháče?

Jaké jsou dámské punčocháče?

Jasně nosím dámské punčocháče většinou 15 - 20 DEN, bez zesíleného sedu a jasně bez klínku. Dřív pánské nebyly, myslím takhle slabé a navíc dámské jsou mnohem levnější. Za tu cenu jich mám několik. Nosí je i syn a nemá s tím ve škole žádné problémy. Naopak, když to zjistili kluci, nějdřív měli jasně nějaké připomínky, ale pak je začali nosit taky.

Kdo nosí punčocháče?

Pánové nosíte rádi punčocháče napište já je nosím již 20let nosím je prakticky celoročně v létě pod kraťasy v zimě pod dlouhé kalhoty nejraději mám Aries 6. Srpen 2005 - 11:20 Mám rád dvojpáčky a šlapátka.

Jak se vynechávají punčocháče pro dospělé?

Výrobci už taky často vynechávají u punčocháčů pro dospělé označení jako dámské. Ženy si v zimě na punčocháče oblékají dříve jen pánské kalhoty, muži si pod kalhoty mohou vzít dříve jen dámské punčocháče.

Proč mám na sobě punčochy nebo punčocháče?

Dobrý den všem, jsem na tom podobně jako většina z vás, miluji ten pocit mít na sobě punčochy nebo punčocháče. Vzrušuje mě ta hebkost toho materiálu a vypadá to ne těle nádherně. Škoda jen že je musím nosit na tajno, moje přítelkyně pro to nemá pochopení.

Související příspěvky: