Co se týče hnědých očí?

Obsah

Co se týče hnědých očí?

Co se týče hnědých očí?

Pokud přičtete ještě oříškové oči (někdy nazývané oříškově hnědé), je podíl v populaci ještě vyšší. Častý výskyt hnědých očí neznamená, že všechny hnědé oči jsou stejné. Jejich vzhled má spoustu podob a mění se člověk od člověka a mít hnědé oči navíc přináší výhody ze zdravotního hlediska (více na toto téma později).

Kde jsou hnědé oči nejrozšířenější?

Hnědá barva očí je na světě nejrozšířenější. Hojnost výskytu hnědých očí se však výrazně mění s geografií. Většina lidí, jejichž domovem je Afrika a Asie, mají tmavě hnědé oči. Oči v tmavých odstínech hnědé je také velmi rozšířené na Středním východě.

Proč Oříškově hnědé oči prozradí všechno?

Vědci tvrdí, že barva očí o vás prozradí všechno 1 Oříškově hnědé oči. Oříškově hnědé oči dostaly název hlavně kvůli tomu, že se podobají barvě lískových oříšků nebo... 2 Hnědé oči. Lidé s hnědýma očima mají vyšší obsah melaninu než lidé se světlýma očima. Z tohoto důvodu mají tendenci být... 3 Zelené oči. Pokud máte zelené oči, blahopřejeme vám! Zdá se, že většina lidí se... More ...

Jaká je populace hnědých očí?

Ve Spojených Státech se odhaduje, že hnědé oči má asi 41 % populace - zahrnuty jsou tmavě hnědé oči, světle hnědé a medově hnědé. Pokud přičtete ještě oříškové oči (někdy nazývané oříškově hnědé), je podíl v populaci ještě vyšší. Častý výskyt hnědých očí neznamená, že všechny hnědé oči jsou stejné.

Související příspěvky: