Co je rotační elektrická sekačka na trávu?

Obsah

Co je rotační elektrická sekačka na trávu?

Co je rotační elektrická sekačka na trávu?

Rotační elektrická sekačka na trávu posečou celou zahradu. Rotační elektrické sekačky patří mezi nejrozšířenější typy sekaček vůbec. Základ tvoří rám s madlem, kola, elektromotor, sekací nůž a regulační prvky. K sekání trávy využívají žací nůž. Strunové elektrické sekačky si poradí s hůře přístupnými místy.

Co jsou nejlepší elektrické sekačky na trávu?

Mezi nejlepší elektrické sekačky na trávu patří vynikající model Bosch ROTAK 32.Tuhle zahradní sekačku všichni milují hlavně kvůli její nízké hmotnosti 6,8 kilogramu. Pár kilo pro vás znamená hlavně pohodlné sečení a snadné přemísťování z místa na místo. Na konstrukci dokonce najdete integrované držadlo.

Jaké jsou výhody elektrické sekačky?

Elektrická sekačky jsou lehčí než ty benzinové. Jejich výhodou je absence nádrže na benzín, takže se nemusíte starat o palivo, pokud chcete zrovna sekat – stačí jen zapojit kabel. Elektrická sekačka je v nabídce většiny výrobců zahradní techniky. Přečtěte si o nich více a zvolte tu správnou.

Jaká je sekačka s elektrickým startérem?

Elektrickým startérem je vybavena například sekačka STIGA Combi 50 SEQ. Sekačka s motorem Briggs & Stratton (Series 675EX Instart) o maximálním výkonu 5,5 HP má záběr 48 cm a nabízí kombinaci mulčování, výhozu do boku nebo sběru do koše o objemu 60 l. - nastavitelná výška rukojetí.

Související příspěvky: