Kdo je nejlepší doplněk pro podporu testosteronu?

Obsah

Kdo je nejlepší doplněk pro podporu testosteronu?

Kdo je nejlepší doplněk pro podporu testosteronu?

Seznam TOP 10 doplňků pro podporu testosteronu 1 # PROERECTA LONG – dlouhodobá česká péče o váš testosteron. Proerecta Long obsahuje důležité prvky pro sexuální sílu a vitalitu zralých mužů (byliny maca a extrakt z horznových jader, citrulin, ... 2 VIMAX – oblíbený kanadský doplněk s letitou tradicí. Vimax patří mezi stabilní doplňky pro podporu testosteronu na trhu. ... 3 # PRIMULUS – “probuďte v sobě zvíře”. Primulus není jen nudný multivitamín. Je určen pro muže hledající pomoc s tvorbou testosteronu a přísun dostatku těch nejdůležitějších vitamínů a minerálů.

Jaké jsou příznaky úbytku testosteronu?

Jaké jsou příznaky úbytku testosteronu? 1 potíže postihující sexuální život nemocného - pokles zájmu o sex (pokles libida), pokles hladiny sexuální vzrušivosti a... 2 potíže neuromuskulární tj. úbytek svalové hmoty, osteoporóza (řídnutí kostí), centrální ukládání tuků („pivní břicho"). 3 potíže psychického rázu jako jsou napřiklad například zhoršení paměti, návaly melancholie... More ...

Co se týče nedostatku testosteronu?

Nedostatek testosteronu má vliv na řadu tělesných i psychických funkcích. Tento individuální pokles hladiny mužských pohlavních hormonů, na který navazují psychické a funkční změny mužského organismu, se často nazývá andropauza.

Související příspěvky: