Co se týče oxalátů?

Obsah

Co se týče oxalátů?

Co se týče oxalátů?

Kromě oxalátů obsahuje močovina močovinu, sodnou sůl kyseliny močové. K tomu dochází nejčastěji na pozadí zvýšená kyselost moči používané při zvýšených bílkovin potravin a potravin, které obsahují vysoké množství purinů (Young maso, játra a další vedlejší produkty, pivní kvasnice, cep, kakaa a čokolády).

Co jsou oxaláty v moči?

Oxaláty v moči jsou oxalát vápenatý nebo amonný, tj. Soli organické kyseliny šťavelové patřící do třídy dikarboxylových kyselin. Tyto soli jsou přítomny mezi více než jednou a půlsto chemickými látkami, které tvoří složení moči.

Proč vznikají oxaláty v moči?

Symptomy oxalurie jsou stejné: pollakiurie a polyurie, zvýšená únava a bolestivé pocity v dolní břišní dutině. Kromě toho, oxalátů v moči v průběhu těhotenství může vzniknout z touhy „nasycení“ Tělo vitamíny (pro použití v těle matky), a nadměrné konzumace zeleniny a ovoce bohaté na kyselinu šťavelovou.

Jak se projevují oxaláty v moči během těhotenství?

A jestliže oxaláty v moči během těhotenství překračují normu, mohou se vyskytnout stejné problémy s ledvinami, stejně jako vznikající nebo zhoršené zánětlivé onemocnění močových cest. Symptomy oxalurie jsou stejné: pollakiurie a polyurie, zvýšená únava a bolestivé pocity v dolní břišní dutině.

Související příspěvky: