Jaké jsou názvy Run?

Obsah

Jaké jsou názvy Run?

Jaké jsou názvy Run?

Názvy run se mohou lehce lišit. Záleží na tom, zda je čerpáno z norského aettu, nebo třeba finského, anglosaského a podobně. Bohatství je potěšením pro každého, přesto se každý musí dát ochotně, jestli jásat chce ve Valhalle.

Co znamená slovo runa?

Slovo runa znamená "tajemství" nebo "záhada". Každá runa v sobě skrývá určitou informaci, pomocí které můžeme komunikovat s neviditelnými silami. Při runové magii se runy používají k runovému věštění, léčení, ke cvičení runových formulí a ke zhotovování samotných run. Rytí run je dodnes chápáno jako magický akt.

Kdy pochází slovo runa?

Runy pochází ze starogermánského písma. Slovo runa znamená "tajemství" nebo "záhada". Každá runa v sobě skrývá určitou informaci, pomocí které můžeme komunikovat s neviditelnými silami. Při runové magii se runy používají k runovému věštění, léčení, ke cvičení runových formulí a ke zhotovování samotných run.

Jaký je význam runy jako zářiče?

Potom srozumitelný význam pro orientaci a také její působení jako amuletu, protože význam runy jako zářiče je samozřejmě často jiný, než pokud nám padne ve výkladu spolu s jinými. Snažím se o to, abyste se co nejlépe dostali do energie těchto symbolů a také se naučili i podvědomě vnímat jejich způsob řeči.

Související příspěvky: