V které části akvária ryby přebývá?

Obsah

V které části akvária ryby přebývá?

V které části akvária ryby přebývá?

2) v které části akvária daný druh ryb nejčastěji přebývá - ryby, které se zdržují u dna, rády hledají krmivo mezi kameny a v dolní části akvária, pro ně budou nejlepší tablety nebo granulát, protože nezůstávají na hladině. Ryby, které se živí v horní části akvária, naopak dávají přednost vločkám nebo granulátu, který zůstává na hladině.

Kdy je vhodné krmit ryby do 6 cm?

Malé rybky do 6 cm je vhodné krmit vločkami nebo drobným granulátem. 2) v které části akvária daný druh ryb nejčastěji přebývá - ryby, které se zdržují u dna, rády hledají krmivo mezi kameny a v dolní části akvária, pro ně budou nejlepší tablety nebo granulát, protože nezůstávají na hladině.

Jak krmit akvarijní ryby?

Jak krmit akvarijní ryby? Základem všeho je, že bychom měli dodržovat co nejpestřejší jídelníček pro jednotlivé druhy rybiček. Ale také bychom měli počítat s tím, že rybičky si často vybírají ve svém prostředí rozmanitou potravu.Třeba řasu, kousky vyšších rostlin atd.

Jak krmíme rybičky?

Ryby krmíme 2-3 denně tak, aby žrádlo stačily sníst během chviličky a nepadalo na dno. Jakou formu krmení pro rybičky zvolit?

Související příspěvky: