Jak použít skener QR kódů?

Obsah

Jak použít skener QR kódů?

Jak použít skener QR kódů?

QR-Barcode Scanner je pohodlný a funkční skener QR kódů, pomocí kterého můžete zjistit cenu konkrétního produktu, přečíst si vizitku, URL webových stránek atd. Pokud si nechcete komplikovat život a hledáte jednoduchý skener, pak je QR Code Reader skvělým řešením.

Kde najít QR kódy?

QR kódy doslova naplňují náš život. Lze je najít téměř na každém balení čipů nebo krabičky od nových sluchátek. QR-Barcode Scanner je pohodlný a funkční skener QR kódů, pomocí kterého můžete zjistit cenu konkrétního produktu, přečíst si vizitku, URL webových stránek atd.

Jak dekódovat obrázek QR kód?

Pomocí skeneru QR kódů můžete dekódovat obrázek QR do původního textu online bez instalace jakéhokoli speciálního vybavení. Nahrajte obrázek obsahující QR kód, který potřebujete naskenovat. Počkejte na dokončení nahrávání a pokračujte ve čtení Stiskněte tlačítko skenování a počkejte, až bude proces skenování dokončen.

Proč používat čtečky QR kódů?

Pro čtení QR doporučujeme používat čtečky QR kódů, nainstalované jako samostatné aplikace. Ty kromě samotného čtení QR kódů nabízí i spoustu zajímavých podpůrných funkcí souvisejících s QR kódem. Např.  historií načtených QR kódů, kterou využijete, když nemáte aktivní připojení na internet.

Související příspěvky: