Jak vypnout nebo zapnout zvuky ve Windows 10?

Obsah

Jak vypnout nebo zapnout zvuky ve Windows 10?

Jak vypnout nebo zapnout zvuky ve Windows 10?

Jak vypnout či zapnout zvuky při vypínání nebo přihlašování ve Windows 10 1 Přístup ke správě zvuků. Nejprve si připomeneme, jak se dostanete ke správě zvuků. Změnit systémové zvuky. Standardně jsou skryty možnosti nastavení výše uvedených zvuků. 2 Odhalení skrytých možností. ExcludeFromCPL. Nejedná se o žádný významný zásah do systému, přesto můžeme konstatovat, že lze tyto hodnoty vždycky vrátit zpět. 3 Změna zvuku. Jakmile změníte hodnotu v registru, v ovládacím panelu pro správu zvuků se objeví příslušná položka.

Jak nastavit zvuk ve Windows?

Jak ve Windows správně nastavit zvuk? Čas od času můžete potřebovat změnit nastavení zvuku ve Windows, cesta však nemusí být zrovna přímočará. Poradíme vám, kde najít všechny důležité možnosti. Windows nabízejí rozšířené možnosti nastavení zvuku a jeho detailů.

Jak vybrat zařízení pro nahrávání zvuků?

V dialogu Zvuk můžete na záložce Záznam podobným způsobem vybrat zařízení pro nahrávání zvuků a podle jejich typu se zobrazí detailní volby. Konečně na záložce Komunikace na vás čeká detailní nastavení chování zvukového zařízení v případě, že je zaznamenán pokus o telefonický hovor.

Související příspěvky: