Jak zmrazit vařenou rýž?

Obsah

Jak zmrazit vařenou rýž?

Jak zmrazit vařenou rýž?

Vařená rýže může být úspěšně zmražena. Ale pozor, i zde platí pravidlo, že ji musíte ihned po uvaření zchladit. Obecně platí, že zmrazené rýžové jídlo, jako je například rizoto nebo paella, je lepší, než jen zmrazená rýže sama o sobě.

Jak vařit hotovou rýži?

Rýži vařte při takzvaném "utajovaném varu". Asi po 20 minutách bude rýže hotová, respektive udušená. Důležité je, abyste během vaření nezvedali pokličku ani rýži nemíchali, protože by se odpařila voda, která by pak rýži chyběla. Hotovou rýži nechte asi 5 minut odstát a pak ji v hrnci vidličkou zlehka "načechrejte".

Jak vyrobit hnojivo pro růže?

1. způsob, jak vyrobit organické hnojivo pro růže 1 Pokud hledáte snadný způsob, jak vyrobit organické hnojivo pro své růže, můžete použít mletou kávu. Má ideální množství... 2 Smíchejte 19 litrů vody s 500 g mleté kávy (může jít o již použitou kávu, takže si ji odkládejte). Nechte směs odstát... 3 Kávu můžete použít jako hnojivo ještě jiným způsobem. Mírně vykopněte půdu a... More ...

Co můžete dát do rýže?

Pro lepší chuť můžete do rýže na začátku vaření přidat malou cibuli, do které zapícháte pár hřebíčků. Pokud nepočítáte kalorie, můžete nejdříve opražit trochu nadrobno nakrájené slaniny nebo na olivovém oleji osmažit cibulku či česnek a na tento základ teprve dát propláchnutou rýži.

Související příspěvky: