Jak koupit kvalitní Wi-Fi router?

Obsah

Jak koupit kvalitní Wi-Fi router?

Jak koupit kvalitní Wi-Fi router?

Pokud hledáte kvalitní Wi-Fi router s cenovkou pod 1 000 korun, pak vám můžeme jedině doporučit router TP-Link Archer C20 AC750.Tento router vám nabídne novou generaci standardu Wi-Fi 802.11ac, který navíc nabídne zpětnou kompatibilitu se starším ale stále nejpoužívanějším standardem 802.11n.. Díky modernímu Wi-Fi standardu se můžete připravit na opravdu dech beroucí ...

Jak správně vybrat WiFi router?

3 Jak správně vybrat WiFi router? Základní volbu představuje výběr zařízení dle dostupného druhu frekvence. Klíčovou roli hraje i rychlost připojení, na níž má vliv generace použitého routeru. Mezi podstatné parametry patří i rozsah pokrytí signálem, zabezpečení, případně druh a množství jednotlivých vstupů.

Co je router?

Router. Router je zařízení, které slouží k vytvoření počítačové sítě. Propojuje tedy mezi sebou počítače, aniž by musel poskytovat přístup k internetu. Router může mít integrovaný modem, čímž získáte jedno zařízení, které umožní připojení k internetu i vytvoření počítačové sítě.

Proč je modem a router jedno?

Nikoliv, modem a router nejsou jedno a to samé zařízení. Úlohou modemu je realizace internetového připojení, například přes mobilní LTE, xDSL, kabelove rozvody. Existují i modemy s dual WAN, např. DSL modemy, které mohou fungovat jako běžné routery.

Související příspěvky: