Jak získat zdarma Netflix?

Obsah

Jak získat zdarma Netflix?

Jak získat zdarma Netflix?

Zde je návod, jak získat zdarma Netflix od společnosti T-Mobile: 1 Přihlaste se k jednomu plánu společnosti T-Mobile. 2 Ujistěte se, že se rozhodnete pro předplacený nebo žádný plán kontroly kreditu. 3 Přidejte do svého plánu alespoň jeden další řádek. Volná nabídka Netflix je k dispozici pouze v případě, že máte alespoň... 4 Opt-in k Netflix On Us Vlastnosti. More ...

Jak se přihlásit ke zkušební verzi Netflix?

Chcete-li se přihlásit ke zkušební verzi služby Netflix, potřebujete kreditní kartu, debetní kartu, účet PayPal nebo kód dárku Netflix. Můžete také použít odměnu nebo dárkovou kartu, pokud ji vydává poskytovatel platebních karet, jako je Visa.

Jak získat zdarma Netflix od společnosti Verizon?

Zde je návod, jak získat zdarma Netflix od společnosti Verizon: 1 Zaregistrujte se na FIOS TV. 2 Ujistěte se, že jste si vybrali balíček s trojnásobným přehráváním, který zahrnuje televizi, telefon a internet. 3 Účet udržujte v dobrém stavu přibližně 65 dní. Obdržíte e-mail od společnosti Verizon, když budete mít nárok na bezplatnou službu Netflix. 4 Jakmile budete oprávněni, přihlaste se k účtu Verizon a postupujte podle pokynů.

Kde můžete používat svůj účet Netflix?

Ve většině případů budete moci svůj účet používat až do ukončení zkušební doby zdarma. Některé společnosti, včetně poskytovatelů mobilních telefonů a kabelových společností, nabízejí propagační akce, které zahrnují bezplatný účet Netflix.

Související příspěvky: