Jak vyčistit uhlíkový filtr?

Obsah

Jak vyčistit uhlíkový filtr?

Jak vyčistit uhlíkový filtr?

Jak vyčistit uhlíkový filtr 1 Uhlíkový filtr vyjmete z recirkulační digestoře. 2 Ručně ho umyjte v teplé vodě nebo v myčce na teplotu cca 65° C. Nedávejte však k němu žádné nádobí! 3 Po umytí vložte filtr na 10 minut do trouby vyhřáté na 100°C. Pozor, pouze do elektrické trouby! Pokud nemáte elektrickou troubu, usušte filtr např. na topení. ... 4 Po důkladném usušení vložte uhlíkový filtr zpátky do digestoře.

Proč použít uhlíkový filtr na vodu?

Uhlíkový filtr na vodu vám z vody spolehlivě odstraní nepříjemný zápach a chuť, těžké kovy, chlor, ale také mikročástice jako pesticidy a další organické látky rozpustné ve vodě. Uhlíkový filtr na vodu dokáže také částečně ochránit i vaše potrubí před korozí.

Jak vyměnit uhlíkový filtr v digestoři?

Jak vyměnit uhlíkový filtr v digestoři – návod 1 Vyjměte tukový filtr z digestoře. 2 Vyjměte rám držáku otočením knoflíků o 90°. 3 Pokud máte univerzální uhlíkový filtr, vystřihněte nebo seřízněte filtr do požadované velikosti podle rozměrů vaší... 4 Vložte uhlíkový filtr do rámu držáku tak, aby prachová část (světlá) zachycující hrubé nečistoty směřovala dolů a... More ...

Související příspěvky: