Můžete ztracený telefon použít pro dvoufázové ověření?

Obsah

Můžete ztracený telefon použít pro dvoufázové ověření?

Můžete ztracený telefon použít pro dvoufázové ověření?

Pokud ztracený telefon používáte pro dvoufázové ověření, budete potřebovat záložní telefon nebo záložní kód. Přejděte na adresu android.com/find a přihlaste se k účtu Google. Pokud máte více telefonů, v horní části obrazovky vyberte požadovaný telefon.

Kde najdete můj telefon po vymazání?

Důležité: Pokud telefon po vymazání najdete, pravděpodobně ho budete moci opět používat až po zadání hesla účtu Google. Další informace o ochraně zařízení. Tip: Pokud jste svůj telefon propojili s Googlem, můžete ho vyhledat nebo prozvonit zadáním příkazu najít můj telefon na webu google.com.

Může být ztracený telefon připojen k Wi-Fi?

Musí být připojené k mobilní datové síti nebo k Wi-Fi. Musí v něm být zapnuté určování polohy. Musí v něm být zapnutá funkce Najdi moje zařízení. Pokud ztracený telefon používáte pro dvoufázové ověření, budete potřebovat záložní telefon nebo záložní kód.

Jak najít můj telefon na Google?

Tip: Pokud jste svůj telefon propojili s Googlem, můžete ho vyhledat nebo prozvonit zadáním příkazu najít můj telefon na webu google.com. V jiném telefonu či tabletu Android spusťte aplikaci Najdi moje zařízení .

Související příspěvky: