Jak přihlaste se do skupiny Google?

Obsah

Jak přihlaste se do skupiny Google?

Jak přihlaste se do skupiny Google?

Přihlaste se do Skupin Google. Vlevo nahoře klikněte na Vytvořit skupinu. Zadejte potřebné informace a vyberte nastavení skupiny. Přehled nastavení. Klikněte na Vytvořit skupinu. Před odesláním zprávy počkejte několik minut, než bude nová skupina aktivní. Jinak se vám může zobrazit oznámení, že se zprávu nepodařilo doručit.

Proč Google nepřebírá uživatelská data v Google Workspace?

Ne. Google nepřebírá vlastnictví žádných uživatelských dat v základních službách Google Workspace včetně G Suite pro vzdělávání. Pokud se vzdělávací oddělení, škola nebo univerzita rozhodnou služby Google přestat používat, mohou si svá data snadno převzít. Využívá Google jakákoli data učitelů, studentů nebo škol mimo Učebnu?

Kde jsou skupiny Google k dispozici?

Poznámka: Některé funkce jsou aktuálně k dispozici pouze v klasických Skupinách. Přečtěte si informace o nových a klasických Skupinách. Přihlaste se do Skupin Google. Vlevo nahoře klikněte na Vytvořit skupinu. Zadejte potřebné informace a vyberte nastavení skupiny. Přehled nastavení. Klikněte na Vytvořit skupinu.

Kdy nainstalovat aplikaci Google Smart Lock?

Důležité: Tyto kroky platí, pouze když v účtu používáte pokročilou ochranu. Pomocí dočasného kódu můžete aplikacím od společnosti Apple (Mail, Kontakty a Kalendář pro iOS) povolit přístup k Gmailu a některým dalším údajům v účtu Google. Pokud jste tak dosud neučinili, nainstalujte si aplikaci Google Smart Lock.

Související příspěvky: