Jak spárovat mobilní telefon?

Obsah

Jak spárovat mobilní telefon?

Jak spárovat mobilní telefon?

Spárování mobilního telefonu s přístrojem 1 V rádiu zadejte čtyř až šestnáctimístný PIN kód. 2 V telefonu zadejte během 30 vteřin PIN kód zadaný na displeji rádia 3 Případně potvrďte v telefonu žádost o potvrzení. Pokud není s rádiem spojený jiný telefon, zobrazí se po úspěšném... More ...

Co je mobilní telefon?

Mobilní telefon (hovorově mobil) je elektronické mobilní zařízení, které umožňuje uskutečňovat telefonní hovory. Díky použití rádiových vln není vázán na místo, kde končí telefonní přípojka, jako je tomu u pevného telefonu.

Kdo je výrobce mobilních telefonů?

Mobilní telefony poskytují kromě spojení s telefonní sítí také další telekomunikačních služby jako např. SMS, MMS a připojení na Internet. Mezi producenty mobilních telefonů patří: Apple, Huawei, Samsung, Sony, Xiaomi, Lenovo, Motorola, Blackberry, HTC, LG, Nokia, Alcatel a další.

Kdo byl první mobilní telefon Motorola?

První mobilní telefon sestavila společnost Motorola. Byl představen 21. září 1983 pod názvem Motorola DynaTAC 8000x. Mobilní telefonie přinesla možnost používání textových a multimediálních zpráv, které mohou obsahovat fotografie, MP3 apod.

Související příspěvky: