Jak léčit autoimunitní onemocnění?

Obsah

Jak léčit autoimunitní onemocnění?

Jak léčit autoimunitní onemocnění?

Jak přirozeně léčit autoimunitní onemocnění? Západní medicína léčí autoimunitní onemocnění pokusem o potlačení imunitního systému. Pilulky ale neřeší základní příčinu nemoci, pouze potlačují příznaky, takže člověk může na okamžik zapomenout, že nějakým onemocněním trpí.

Kdo je náchylný k autoimunitním onemocněním?

Lékaři se shodují, že kromě toho, že je člověk geneticky náchylný k autoimunitním onemocněním, často existuje nějaký spouštěč, který onemocnění vyvolá. Může to být infekce, určité potraviny (například lepek), chemická expozice, léky, extrémní fyzický stres nebo fyzické trauma.

Proč pilulky způsobují autoimunitní onemocnění?

Západní medicína léčí autoimunitní onemocnění pokusem o potlačení imunitního systému. Pilulky ale neřeší základní příčinu nemoci, pouze potlačují příznaky, takže člověk může na okamžik zapomenout, že nějakým onemocněním trpí. Kvůli tomu, že pilulky neřeší základní příčinu nebo důvod, může pokračovat další poškozování těla.

Jaké potraviny jsou vhodné pro autoimunitní onemocnění?

Strava by měla být vyvážená a bohatá na všechny nezbytné živiny. Jezte ovoce, zeleninu, celá zrna, zdravé tuky, potraviny bohaté na komplexní sacharidy. U různých druhů autoimunitních onemocnění mohou být některé potraviny důležitější než jiné.

Související příspěvky: