Jak se projevilo nadání pro Boxing?

Obsah

Jak se projevilo nadání pro Boxing?

Jak se projevilo nadání pro Boxing?

Brzy se v něm projevilo obrovské nadání pro tento sport a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Během školních let získal tři anglické tituly celonárodního šampionátu škol, tři tituly ABA (Amateur Boxing Association of England) a vše završil ziskem zlaté medaile na juniorských olympijských hrách v roce 2003.

Kdo debutoval mezi profesionálními boxery?

O 9 let starší Judah debutoval mezi profesionály jen krátce po tom, co si mladičký Khan poprvé nasadil boxerské rukavice. Ani větší zápasové zkušenosti ani domácí prostředí americkému boxerovi nepomohly. Khan vyhrál KO v 5. kole po tvrdém úderu na spodek. 8. Lucian Bute (29 - 0), super middleweight (-76,2 kg)

Kdo jsou nejlepší boxeři světa?

Všichni boxeři, kteří jsou řazeni mezi desítku nejlepších, jsou mistry světa. Jejich konkrétní zařazení v žebříčku je už spíše subjektivním názorem jeho tvůrce.

Kdo vyhrál americký boxerský šampionát ve střední váze?

V letech 1998 až 2002 ani jednou neprohrál. V roce 2002 zvítězil v celonárodním americkém šampionátu boxerů do 19 let. Kromě toho dvakrát vyhrál i celoamerický šampionát seniorů ve střední váze. V profesionálním ringu debutoval v roce 2004. Úvodní zápas vyhrál TKO ve 2. kole. Jeho kariéra začala strmě stoupat vzhůru.

Související příspěvky: