Kde koupit jablečný ocet?

Obsah

Kde koupit jablečný ocet?

Kde koupit jablečný ocet?

Pokud chcete, aby jablečný ocet měl opravdu blahodárné účinky, kupte si kvalitní, nejlépe v prodejnách zdravé výživy. Nebo si vyrobte ocet sami doma z podzimních jablek.

Proč je jablečný ocet dobrý na hubnutí?

Jiná studie zase zjistila, že užívání dvou lžic jablečného octa před spaním snižuje hladinu cukru v krvi až o 4 procenta. Často se píše o tom, že je jablečný ocet výborný na hubnutí. Háček je v tom, že tento druh octa nefunguje jako spalovač, takže nestačí vypít sklenici vody s octem a čekat, že zhubnete.

Proč je jablečný ocet běžnou součástí domácnosti?

Ocet je běžnou součástí každé domácnosti. Jenže octů existuje celá řada a na jablečný ocet většinou zapomínáme, přestože má ze všech druhů octů nejlepší léčivé účinky. Jako lék či pochutina se jablečný očet používá už po staletí.

Proč se používá jablečný ocet?

Jenže octů existuje celá řada a na jablečný ocet většinou zapomínáme, přestože má ze všech druhů octů nejlepší léčivé účinky. Jako lék či pochutina se jablečný očet používá už po staletí. Jeho léčivé účinky objevil americký domácí lékař D.C.Jarvis, který zjistil, že u domácích zvířat jablečný ocet podporuje růst a pomáhá předcházet nemocem.

Související příspěvky: