Proč uznáváme plynové krby?

Obsah

Proč uznáváme plynové krby?

Proč uznáváme plynové krby?

V Kalfire uznáváme jen to nejlepší. Uzavřené plynové krby a krby na dřevo, které vyrábíme již od roku 1981, jsou výsledkem neustálého hledání dokononalosti. Vzhledem k naší vedoucí pozici na trhu v tomto sektoru jsou naše krby k dispozici pouze u vybraných prodejců, které jsme pečlivě vybírali v průběhu let.

Jaké jsou výhody plynových krbových vložek?

Plynové krbové vložky mají širokou škálu typů prosklení a samozřejmě i různé velikosti prosklení. Díky poměrně malému výkonu hořáků je možné vyrobit i několika metrové plynové vložky s krásným čistým hořením, což u krbových vložek na dřevo není možné. Právě velikost prosklení a nízký výkon jsou hlavní atributy plynových krbových vložek.

Co je součástí plynové krbové vložky?

Konstrukce plynové krbové vložky se skládá z korpusu, topeniště, hořáků, prosklení, souosé příruby pro přívod spalovacího vzduchu a odvod spalin a řídící jednotky hoření. Mezi volitelné příslušenství patří např. wi-fi nebo bluetooth modul pro ovládání chytrým telefonem či tabletem.

Proč jsou plynové krby stále více oblíbené?

Plynové krby jsou stále více oblíbené díky skvělému hoření, čistotě skla a pohodlnému ovládání pomocí DO či chytrého telefonu nebo tabletu. Obestavěná plynová vložka vypadá na první pohled téměř stejně jako vložka na dřevo, ale přece jen je tu několik odlišností.

Související příspěvky: