Co je Vzdálená plocha?

Obsah

Co je Vzdálená plocha?

Co je Vzdálená plocha?

Vzdálená plocha je nástroj, který umožňuje se z jednoho počítače připojit na dálku k druhému počítači a plnohodnotně s ním pracovat, jako kdybychom u něj seděli. Windows obsahuje ještě jeden podobný nástroj s názvem Vzdálená pomoc.

Jak udělat restart počítače přes vzdálenou plochu?

Požadovaný restart počítače přes vzdálenou plochu provedete pomocí stisku kombinace kláves CTRL+ALT+END, díky čemuž se Vám zobrazí typické dialogové okno, ve kterém naleznete také položku VYPNOUT. Po stisku tohoto tlačítka zvolíte volbu RESTART a Vámi zvolený úkon bude proveden.

Co je Vzdálená plocha ve Windows 10?

Vzdálená plocha ve Windows 10. Vzdálená plocha je nástroj, který umožňuje se z jednoho počítače připojit na dálku k druhému počítači a plnohodnotně s ním pracovat, jako kdybychom u něj seděli. Windows obsahuje ještě jeden podobný nástroj s názvem Vzdálená pomoc.

Jak se připojit ke vzdálené ploše?

Jak se připojit ke vzdálené ploše 1 Spusťte program Připojení ke vzdálené ploše klepnutém na tlačítko Start → příkaz Všechny programy → složky Příslušenství... 2 Do textového pole Počítač zadejte IP adresu VPS, ke kterému se chcete připojit → klepněte na tlačítko Připojit. (místo... More ...

Související příspěvky: