Jak pěstovat technické konopí?

Obsah

Jak pěstovat technické konopí?

Jak pěstovat technické konopí?

Jak pěstovat technické konopí 1 GENETIKA A PĚSTOVÁNÍ. Je velmi důležité začít s dobrým genetickým základem - kvalitní semena. Protože tato semena jsou... 2 STÁLÁ SKLIZEŃ A JAK NA NI. Jedním z nejlepších řešení, jak urychlit klíčení a růst, je použití nepřerušovaného světla. 3 VÝSADBA V INTERIÉRU - indoor pěstění. Pro klíčení semen stačí jen velmi málo prostoru. Vegetativní... More ...

K čemu se používá konopná izolace?

Konopná izolace má výborné sorbční vlastnosti, díky této schopnosti nepodléhají hnilobě. Konopná izolace se používá k zateplení střech, obvodových stěn, utěsnění oken a spár, dále jako akustická izolace do podlah. Konopná izolace se výborně hodí do difuzně otevřených konstrukcí, tím má zásadní vliv na příjemné klima v interiéru.

Proč je konopí tepelná izolace?

Konopná izolace Přírodní vlákna z konopí jsou velmi odolná a výborně se hodí pro výrobu tepelných izolací. Konopná izolace vykazuje velkou stabilitu, je odolná proti roztrhání. Pro zlepšení její ohnivzdornosti se k vláknům při výrobě izolace přidávají retardéry (uhličitan sodný, jedlá soda). Konopná izolace neobsahuje škodlivé látky ani alergeny.

Související příspěvky: