Jaký je světelné tok pro LED světla?

Obsah

Jaký je světelné tok pro LED světla?

Jaký je světelné tok pro LED světla?

LED světla a osvětlení Světelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm LED žárovka 4 W 6 W 10 W 13 W Úsporná žárovka 6 W 9 W 12 W 15 W Halogenová žárovka 18 W 28 W 42 W 53 W Standardní žárovka 25 W 40 W 60 W 75 W

Kdo je prvním výrobcem LED světlometů?

Osram je prvním výrobcem, který nabízí legální LED autožárovky do čelních světlometů. Jedná se o absolutní novinku, neboť až do této chvíle neexistovaly žádné zákonem schválené náhradní LED žárovky pro běžný silniční provoz.

Jaká je náhradní LED žárovka?

Je totiž schválena jako legální náhradní „LED žárovka“ do předních světlometů některých již provozovaných vozidel. Night Breaker LED H7 společnosti Osram je první zdokonalená LED žárovka, která vyhověla náročným zkušebním postupům certifikačního orgánu TÜV Süd, a stala se tak legální náhradou za halogenové žárovky H7 v testovaných modelech vozidel.

Co jsou náhradní LED žárovky pro silniční provoz?

Jedná se o absolutní novinku, neboť až do této chvíle neexistovaly žádné zákonem schválené náhradní LED žárovky pro běžný silniční provoz. S novým produktem se společnost Osram, která zaujímá vedoucí pozici v sektoru automobilového osvětlení, stává prvním dodavatelem, který splnil přísné podmínky předpisů v oblasti schvalování.

Související příspěvky: