Kde se nachází časové pásmo Est/EDT?

Obsah

Kde se nachází časové pásmo Est/EDT?

Kde se nachází časové pásmo Est/EDT?

Třeba Severní Dakota, Jižní Dakota nebo Kansas spadají do dvou časových pásem zároveň. Časové pásmo EST/EDT se nachází na východním pobřeží USA, plně do něj spadá 17 států. Indiana, Kentucky, Michigan a Tennessee náleží současně do CST/CDT.

Kde se nachází časová pásma v USA?

Časová pásma v Spojených státech amerických vždy nedělí hranice států. Třeba Severní Dakota, Jižní Dakota nebo Kansas spadají do dvou časových pásem zároveň. Časové pásmo EST/EDT se nachází na východním pobřeží USA, plně do něj spadá 17 států.

Kolik časových pásem je v USA?

V USA je tak celkem šest. Kolik časových pásem je v USA? V kontinentálních Spojených státech jsou čtyři časová pásma, plus své časové zóny má Aljaška a Havaj. V USA je tak celkem šest časových pásem, další tři připadají na.

Jaký je letní čas v Los Angeles?

Odečtete 9 hodin a zjistíte, že v Los Angeles je právě 11:00 hodin. Letní čas se označuje jako “Daylight Saving Time”, ve zkratce má uprostřed písmeno D (např. EDT). Letní čas začíná v březnu, kdy se hodiny ve 2:00 posunou na 3:00. Na podzim se vrátí z 2:00 na 1:00. V Americe platí letní čas v celé zemi s výjimkou Havaje a velké části Arizony.

Související příspěvky: