Jak by mohl poctivý trénink bicepsů vypadat?

Obsah

Jak by mohl poctivý trénink bicepsů vypadat?

Jak by mohl poctivý trénink bicepsů vypadat?

Jak by mohl poctivý trénink bicepsů vypadat? Cvik Počet opakování Bicepsový zdvih s velkou činkou 8–10 Kladivové bicepsové zdvihy s jednoručkam ... 10–12

Jak získat velké biceps bez posilovny?

Jak získat velké bicepsy bez posilovny, činek a strojů... Jeden z nejlepších tréninků na biceps, velmi oblíbený to sval, můžete vyzkoušet, aniž byste vešli do posilovny a sáhli na činky a jednoručky! Efektivní workout na sílu a hmotu lze předvést i s vlastní tělesnou hmotností.

Jaký je nejlepší trénink na biceps?

Jeden z nejlepších tréninků na biceps, velmi oblíbený to sval, můžete vyzkoušet, aniž byste vešli do posilovny a sáhli na činky a jednoručky! Efektivní workout na sílu a hmotu lze předvést i s vlastní tělesnou hmotností. A úspěšně. Ukážeme si pár cviků, které fungují a jsou skvělé pro budování síly a velikosti, což je pro některé důležité.

Jaká je poloha kontrakce bicepsu?

Výchozí poloha: V sedě na šikmé lavici, lavice nakloněna do úhlu 60°–45°. Záda opřená o lavici. Paže kolmo k podložce. Provedení: Kontrakcí bicepsu zvedáme jednu činku (např. pravou) po obloukovité dráze směrem vzhůru na úroveň ramenního kloubu.

Související příspěvky: