Jaký je momentový klíč pro kontrolu šroubového spoje?

Obsah

Jaký je momentový klíč pro kontrolu šroubového spoje?

Jaký je momentový klíč pro kontrolu šroubového spoje?

Momentový klíč kontrolní s číselníkovým úchylkoměrem slouží pro kontrolu šroubového spoje. Stejně jako digitální momentové klíče . Momentové šroubováky pro utahování na nejnižší hodnoty nabízíme v rozsahu 0,02Nm až 10Nm.

Co jsou momentové klíče?

Momentové klíče jsou rozděleny dle použití a provedení. Velmi používané jsou momentové klíče s ráčnou, v provedení Industrial i Automotive. Pro utahování stranovým klíčem kliněte na stranové momentové klíče, do kterých lze upnout stranové koncovky, očkové klíče, ráčny a speciální nástavce pro práci v těžko dostupných místech.

Jaké jsou momentové klíče na kola?

TIP: Často hledané momentové klíče na kola jsou v samostatné kategorii, která se dále dělí na klíče určené pro dotahování jízdních kol a klíče na utahování osobních, nákladních a užitkových automobilů.

Jaké jsou momentové klíče pro šroub?

Momentové klíče Vám skvěle poslouží všude tam, kde je třeba šroubový spoj utáhnout na určitý utahovací moment. Použijete-li momentový klíč, můžete si být jisti, že jste šroub dotáhli právě takovou silou, kterou předepisuje výrobce.Při použití momentového klíče nedojde k poškození závitu ani utahovaných zařízení.

Související příspěvky: