Co je G-Sync?

Obsah

Co je G-Sync?

Co je G-Sync?

G-Sync je proprietární technologie, takže vyžaduje monitor s modulem NVIDIA G-Sync uvnitř. Alternativa AMD je známá jako FreeSync a spoléhá výhradně na standard DIsplayPort bez vlastní technologie. Pokud máte monitor G-Sync a grafickou kartu schopnou G-Sync, budete muset udělat trochu nastavení, aby to všechno fungovalo.

Kdy je G-Sync zapnutá?

Pokud máte k počítači připojeno více monitorů a pouze jedna z nich podporuje funkci G-Sync, ovládací panel vás provede nastavením monitoru G-Sync jako primárního displeje Chcete-li vědět, kdy je G-Sync zapnutá, můžete v rámci ovládacího panelu NVIDIA vybrat položku Display> G-Sync, která povolí nebo zakáže překryvný modul G-Sync.

Co je NVIDIA G-Sync?

Pro ty z vás, kteří ještě neví, NVIDIA G-Sync je technologie zobrazování na úrovni hardwaru, která synchronizuje rychlost vykreslování GPU s obnovovací frekvencí monitoru. V důsledku toho si okamžitě všimnete rozdílu při hraní her, protože G-Sync zajišťuje hladké a bezdotykové herní relace, ale zcela eliminuje trhání obrazovky.

Potřebujete Monitor, který podporuje službu G-Sync?

Potřebujete monitor, který podporuje službu G-Sync, protože vyžaduje čip na monitoru. G-Sync je proprietární technologie, takže vyžaduje monitor s modulem NVIDIA G-Sync uvnitř. Alternativa AMD je známá jako FreeSync a spoléhá výhradně na standard DIsplayPort bez vlastní technologie.

Související příspěvky: