Kdo byl postavou hry Warcraft?

Obsah

Kdo byl postavou hry Warcraft?

Kdo byl postavou hry Warcraft?

Warcraft zasáhl do vývoje dnes stejně populární série a značky z dílny společnosti Blizzard Entertainement. Starcraft, první verze této hry představená na výstavě E3 roku 1996 byla vytvořena na stejném enginu, jako Warcraft II. Mnoho lidí hru proto pochopilo jako posunutí příběhu orků do vesmíru.

Kdo je autorem hry World of Warcraft?

World of Warcraft 1 Zápis do Guinessovy knihy rekordů. Hra se dnes pyšní zápisem do Guinessovy knihy rekordů za nejpopulárnější MMORPG hru. 2 „You are not prepared!". Tři roky od vydání hry vychází první datadisk The Burning Crusade. Hráči jsou zavedeni na zcela... 3 Šílenství pokračuje. Po zažehnání návratu plamenné legie z posledního datadisku na scénu přichází ikonická... More ...

Jak vznikla značka Warcraft?

Celovečerní film, knihy, komiksy, hračky – krátký výčet toho, co dnes na sobě nese značku Warcraft. Jak se psala historie a které překážky a překvapení se na cestě vývoje objevily? Píše se rok 1994 a stále neznámé herní studio Blizzard Entertainment vydává svoji první RTS hru pod názvem Warcraft: Orcs and Humans.

Kdy vyjde pokračování hry Warcraft?

Píše se rok 2004 a vydání dlouho očekávaného pokračování značky Warcraft je tady. Všichni fandové jsou natěšení – společnost Blizzard Entertainement však netuší, kolik jich přesně je. Reálné odhady se pohybují v řádech stovek tisíc.

Související příspěvky: