Kde jsou filtry spouštěny?

Obsah

Kde jsou filtry spouštěny?

Kde jsou filtry spouštěny?

Filtry se vykonávají v pořadí, v jakém se objevují v seznamu filtrů, kromě případu, kdy takové pořadí není možné, na což budete upozorněni zprávou Poznámka: Akce filtru budou spouštěny v jiném pořadí spolu s odkazem viz pořadí spouštění. Kliknete-li na tento odkaz, uvidíte, jaké pořadí se používá.

Jak nastavit filtry zpráv?

Filtry zpráv vám umožňují nastavit Thunderbird, aby automaticky organizoval vaše zprávy. Každý účet má svou vlastní sadu filtrů. Filtry mohou zprávy přesouvat do určitých složek, mazat je, přeposílat je na jiné adresy apod. Kdy se filtry vykonávají?

Jak aplikovat filtry na zprávy V Thunderbirdu?

Filtry jsou aplikovány na nové zprávy ve složce "Doručená pošta", a to je možné buď předtím, než Thunderbird provede kontrolu na nevyžádanou poštu, anebo potom. Máte-li potíže s filtrováním těla zpráv, nechte filtry aplikovat po této kontrole. Při odesílání zprávy – tj. když je zaškrtnuto políčko Po odeslání.

Může filtr odesílat automatickou odpověď do jiné složky?

Například pokud máte filtr, který přesouvá zprávy do jiné složky, a níže v seznamu máte filtr, který odesílá automatickou odpověď, nebude filtr odesílající odpověď fungovat, poněvadž zpráva je již pryč ze složky. V takovém případě Thunderbird změní pořadí filtrů, aby byl filtr odesílající odpověď vykonán před filtrem přesouvající zprávu.

Související příspěvky: