Jaké jsou teploty Středozemního moře?

Obsah

Jaké jsou teploty Středozemního moře?

Jaké jsou teploty Středozemního moře?

Středozemní moře. Když se teploty Středozemního moře při pobřeží zprůměrují, vyjdou následující hodnoty: v lednu panuje teplota 15 °C a v únoru a březnu 14 °C. V dubnu se teplota dostává k 16 °C a v květnu stoupá na 18 °C. Červen se chlubí teplotami kolem 20 °C a v červenci je přívětivých 22 °C.

Jaká je teplota v lednu?

V lednu má moře svěžích 23 °C a v únoru o stupeň méně. V březnu je teplota shodná s lednovou a v dubnu se zvyšuje na 24 °C. V květnu se teplota drží na 26 °C a stoupavá tendence pokračuje až do srpna. Zatímco v červnu naměříte 27 °C, v červenci dokonce až 29 °C.

Jaké jsou teploty moří a oceánů?

Teploty moří a oceánů 1 Baltské moře. Evropská moře jižních států se začínají prohřívat v jarním čase a většinou se jejich teploty pohybují od... 2 Atlantik či Indický oceán. Jinak je to s teplotami moře u severních afrických břehů nebo v Asii. V destinacích na těchto... 3 Středozemní moře. Nejčastěji se lidé koupou ve Středozemním moři. Toto mezikontinentální moře se táhne od... More ...

Jaká je teplotní tendence v moři?

V květnu se teplota drží na 26 °C a stoupavá tendence pokračuje až do srpna. Zatímco v červnu naměříte 27 °C, v červenci dokonce až 29 °C. Svého teplotního vrcholu moře dosahuje v srpnu, kdy je voda jako dělaná k uvolnění ztuhlých svalů. Teplota se ustaluje na 32 °C.

Související příspěvky: