Jaké jsou základní označení autobaterií?

Obsah

Jaké jsou základní označení autobaterií?

Jaké jsou základní označení autobaterií?

Základní značení autobaterií. Základní označení informuje o napětí akumulátoru, jeho kapacitě a startovacím proudu. Vezmeme si tedy nějaký příklad. Když vynecháme všechna ta marketingová označení, tak byste měli hledat cedulku s označením například: 12V 54Ah 530A (EN). Foto: Dalibor Žák.

Jak vybrat autobaterii?

Jak vybrat autobaterii 1 Typy autobaterií. První bod vašeho nákupního rozhodování by měla tvořit správná identifikace typu autobaterie, která je... 2 Technologie výroby baterií. Baterie lze kromě základní typologie dělit také podle technologií použitých při jejich... 3 Velikost baterie. Základní rozdělení baterií tedy máme za sebou, nyní se můžeme zaměřit na již mnohem lépe... More ...

Jak dlouho vydrží značkové baterie?

Pokud se stane, že vám baterie definitivně "odejde“, je třeba správně vybrat novou. Nejdelší životnost mají podle odborníků baterie značkové, před těmi levnými ze supermarketů varují. „. "Čtyři až šest let vydrží značkové baterky jako Magnet, Varta, Akuma, Bosch, Delphi, abych uvedl ty nejznámější.

Kdy byla baterie vyrobena?

Na zadní straně každé baterie je vyražen kód, první trojčíslí označuje rok a měsíc, kdy byla vyrobena. Podle čísel 026 tedy zjistíte, že třeba v červnu 2002. Životnost moderních baterií je mezi čtyřmi a šesti lety; pokud byly koupené jako nové v autě, mohou vydržet ještě déle.

Související příspěvky: