Jaká je cena rekonstrukce koupelny?

Obsah

Jaká je cena rekonstrukce koupelny?

Jaká je cena rekonstrukce koupelny?

Z výše uvedeného plyne, že náš modelový případ v ceně necelých 180 000 Kč můžeme přepracovat tak, že zadavatel provede rekonstrukci koupelny svépomocí a používat bude nejlevnější prvky na trhu. Není nereálné, že cena takovéhoto projektu se bude pohybovat okolo 50 000 Kč.

Jaké jsou rozměry koupelny?

Rozměry koupelny jsou 170 x 180 cm a výška stropu 2.5 m a při rekonstrukci budou zachovány, koupelna nebude s toaletou propojena. Stěny budou realizovány ze standardních pórovinových cihel typu Ytong a koupelna bude vybavena sprchovým koutem a běžnými doplňky. Celková cena (vč.

Co se týče rekonstrukce koupelny?

Úspěch rekonstrukce koupelny je podmíněn pečlivou přípravou a bez dobře zpracovaného projektu se žádný stavitel neobejde. Ten musí obsahovat popis stavu, který chceme rekonstrukcí dosáhnout, typ materiálu, který chceme použít i doplňky, kterými bude koupelna po rekonstrukci vybavena.

Jaké jsou náklady na rekonstrukce koupelny?

V případě, že si zadavatel bude schopen realizovat veškeré práce na rekonstrukci koupelny sám, jeho náklady budou v ideálním případě zahrnovat pouze materiál. Tímto způsobem lze cenu rekonstrukce stlačit až na cca 50 % původní částky. Nutno však podotknout, že minimálně u elektro rozvodů nelze práci svépomocí v žádném případě doporučit.

Související příspěvky: