Kde mohu se svým dronem létat?

Obsah

Kde mohu se svým dronem létat?

Kde mohu se svým dronem létat?

Kde mohu se svým dronem létat? V průběhu vzletu a přistání se nesmíte přiblížit k osobě na méně než 50 metrů horizontálně (kromě pilota nebo doprovázejících osob). Pro drony do 7Kg platí, že minimální vzdálenost od osob a staveb musí být bezpečná.

Kde mohu létat s dronem?

Nad touto hmotností s ním smíte létat jen pokud má systém pro bezpečné ukončení letu tj. například návrat na místo vzletu v případě ztráty spojení. Kde mohu se svým dronem létat? V průběhu vzletu a přistání se nesmíte přiblížit k osobě na méně než 50 metrů horizontálně (kromě pilota nebo doprovázejících osob).

Jaká je hmotnost létání s dronem?

Pokud si létáním s dronem budete chtít vydělávat, je úplně jedno jakou má hmotnost. Automaticky spadáte do nejpřísnější kategorie viz tabulka na konci článku. Pokud jej máte jen na rekreační účely, je pro vás důležitá hmotnost 0,91 Kg.

Proč smíte létat s drony?

ŠPANĚLSKO 1 s drony smíte létat pouze během denního světla 2 smí se používat pouze v dobrých viditelných podmínkách 3 smí být používány pouze mimo města a městské oblasti 4 přelet obydlených oblastí a davů není povolen 5 smíte létat pouze do vzdálenosti, kdy pouhým okem dron vidíte 6 nesmíte létat do vzdálenosti dále než 500 m a výšky 120 m 7 nesmíte létat v blízkosti letišť a musíte se... More ...

Související příspěvky: