Jaké účinky má aloe vera na lidské zdraví?

Obsah

Jaké účinky má aloe vera na lidské zdraví?

Jaké účinky má aloe vera na lidské zdraví?

Víte, jaké účinky na lidské zdraví má aloe vera? Řekneme vám, na co všechno ji můžete použít a také jak tuto nenáročnou rostlinu správně pěstovat. Stačí totiž pár zásad a získáte přírodní domácí lékárničku, kterou budete mít pořád po ruce.

Jak zalévat Aloe vera v zimě?

Zálivka závisí na ročním období. zatímco v létě je potřeba zalévat rostlinu častu (vždy ale až potom, co půda vyschne), v zimě aloe vera nepřelijte, bude jí stačit trocha vody jednou za dva týdny. Pokud se začnou listy kroutit a ztenčí se, rostlina potřebuje více vláhy.

Které látky jsou obsaženy v Aloe vera?

Pokud se začnou listy kroutit a ztenčí se, rostlina potřebuje více vláhy. V aloe vera jsou obsaženy aminokyseliny, enzymy, steroly, různé antioxidanty, polysacharidy a další zázračné látky, které jsme již zmínili. Napomáhá při trávení, žaludečních potížích, upevňuje váš imunitní systém a pomáhá hojit záněty.

Jak na Aloe vera pěstovat?

Autor: istock.com/pixabay.com Jak na aloe vera? Aloe vera méně známá pod českým názvem aloe pravá je obrovským přírodním zázrakem bohatým na vitamíny a velmi prospívající našemu zdraví. Podívejte se, jak doma aloe pěstovat, co potřebuje a jak se má zalévat.

Související příspěvky: