Co je kuřecí maso hotové?

Obsah

Co je kuřecí maso hotové?

Co je kuřecí maso hotové?

Kuřecí maso je chutné, dietní, snadno dostupné a navíc i rychle hotové. Mají ho rády děti i dospělí. Není proto divu, že jsou pokrmy z něj tolik oblíbené, zvlášť, když potřebujete rychle nakrmit hladovou rodinu. Máme pro vás pět receptů, podle nichž uvaříte skvělou večeři do 40 minut.

Co je rizoto s kuřecím masem?

Rizoto s jáhlami s kuřecím masem, kapustou a červeným zelím. Podzimní jídlo, které si zamilujete Kuřecí maso je chutné, dietní, snadno dostupné a navíc i rychle hotové. Mají ho rády děti i dospělí. Není proto divu, že jsou pokrmy z něj tolik oblíbené, zvlášť, když potřebujete rychle nakrmit hladovou rodinu.

Jak na zapečené brambory s kuřecím masem?

Nastrouhané brambory s kuřecím masem, posypané zelenou cibulkou a dobrým sýrem zapečte ve formě na muffiny. Nejenže jsou tyhle slané muffiny skvělou večeří, ale blýsknete se s nimi i na kdejaké party nebo rodinné oslavě. Tenhle recept na zapečené brambory s kuřecím masem prostě musíte vyzkoušet!

Můžete jíst dušené kuřecí maso s houbami?

Dušené kuřecí maso se vám bude rozplývat na jazyku a s houbami společně tvoří dokonalé podzimní jídlo. Ragú můžete podávat s knedlíkem, šťouchanými brambory, těstovinami, ale i čerstvým chlebem. Pokud nemáte zrovna po ruce čerstvě nasbírané houby, můžete je nahradit předem namočenými sušenými nebo třeba žampióny či hlívou.

Související příspěvky: