Jak odpudíte pavouky?

Obsah

Jak odpudíte pavouky?

Jak odpudíte pavouky?

Získáte podzimní dekoraci a odpudíte pavouky. Dalším takovým pomocníkem pak může být citrónová šťáva či kůra. Stejný účinek mají údajně i plody u nás ne příliš známého stromu maklury oranžové. Údajně funguje i tabák, který můžete rozsypat po celém domově.

Jak vypuďte pavouky z domu?

Vypuďte jednou provždy z domu pavouky. Tipy, jak se vám to zaručeně povede. Pavouci v bytě jsou pro někoho maličkost, pro někoho ale situace, která dokáže velmi znepříjemnit život. Jejich návštěva v domech či bytech, i přes to, že to jsou užiteční tvorové, není žádaná.

Kde koupit odpuzovače proti pavoukům?

Proti pavoukům lze na trhu koupit i odpuzovače či lapače. Odpuzovače fungují na principu ultrazvukových vln. Tento zvuk by měl být neslyšitelný a neobtěžující pro lidi i pro domácí zvířata. A odrazují nejenom pavouky, ale i další hmyz. Lapače pomáhají zase při odchycení pavouků a ty potom můžete vypustit zase zpět ...

Jak potkat pavouka z vany?

Potkat pavouka, který na vás vyleze z vany nebo z postele, může být pro někoho doslova noční můrou. Zvlášť pro ty, co trpí arachnofobií. Ale vyzrát na pavouky lze i bez toho, aniž byste je skutečně museli zabíjet.

Související příspěvky: