Proč pít teplou vodu?

Obsah

Proč pít teplou vodu?

Proč pít teplou vodu?

10 důvodů, proč pít teplou vodu 1 Teplá voda zlepšuje trávení. Ten, kdo pravidelně pije teplou vodu, má lepší trávení. Vlažná voda stimuluje trávící žlázu, která pak lépe funguje. 2 Zmírňuje zácpu. Pravidelné pití teplé vody na lačný žaludek může pomoci regulovat pohyby střev a bojovat proti zácpě. 3 Zklidňuje bolest v krku. Bolest v krku je častým problémem, který je způsoben prochladnutím nebo chřipkovou infekcí. Pití teplé vody zmírňuje bolest v krku.

Kdy pít teplou vodu?

Lékaři doporučují pití teplé vody v dopoledních hodinách, i když to nemusí zrovna vyhovovat našim chuťovým pohárkům. Můžete ji pít čistou, nebo s trochou citronové šťávy. Pití teplé vody není omezeno jen v dopoledních hodinách, klidně ji můžete pít i jindy. A proč vlastně pít teplou vodu?

Jak snížit krevní tlak?

13 způsobů, jak přirozeně snížit krevní tlak 1 Choďte na intenzivní procházky. Jak zjistila výše zmíněná harvardská studie, pacienti s hypertenzí, kteří začali... 2 Dýchejte zhluboka. Pomalé dýchání a meditační cvičení, jako je qi gong, jóga nebo taj či snižují hladinu stresových... 3 Jezte brambory. Ovoce a zelenina bohaté na draslík jsou důležitou součástí všech... More ...

Kdo pije teplou vodu, má lepší trávení?

Ten, kdo pravidelně pije teplou vodu, má lepší trávení. Vlažná voda stimuluje trávící žlázu, která pak lépe funguje. Pomáhá rozložit v žaludku jídlo, takže trávící systém nemusí pracovat tak tvrdě a díky tomu používá na proces trávení méně energie.

Související příspěvky: