Můžete si přidat nový Gmail do svého účtu?

Obsah

Můžete si přidat nový Gmail do svého účtu?

Můžete si přidat nový Gmail do svého účtu?

Pokud používáte Gmail, můžete ho kdykoli přidat do svého účtu. Pokud jste si již Gmail zaregistrovali, ale do stávajícího účtu jste ho nepřidali, máte dva samostatné účty. Poznámka: Jestliže do svého účtu Google přidáte novou adresu Gmailu, nemůžete si zvolit stávající uživatelské jméno Gmailu (ani když druhý účet s Gmailem smažete).

Jak vytvořit účet v Gmailu?

Vytvoření účtu Gmail 1 Přejděte na stránku pro vytvoření účtu Google. 2 Nastavte si účet podle pokynů na obrazovce. 3 Pomocí vytvořeného účtu se přihlaste do Gmailu. More ...

Můžeme sloučit dva účty Google?

V současnosti není možné sloučit dva samostatné účty Google. Chcete-li však přenést data z jednoho účtu do jiného, lze to provést v rámci jednotlivých služeb. Pokud chcete začít používat novou službu, nemusíte vytvářet další účet Google. Stačí se přihlásit pomocí stávajícího účtu Google. Do začátku navštivte tento seznam služeb.

Můžete-li přenést data do jiného účtu?

Chcete-li však přenést data z jednoho účtu do jiného, lze to provést v rámci jednotlivých služeb. Pokud chcete začít používat novou službu, nemusíte vytvářet další účet Google. Stačí se přihlásit pomocí stávajícího účtu Google. Do začátku navštivte tento seznam služeb. Pokud používáte Gmail, můžete ho kdykoli přidat do svého účtu.

Související příspěvky: