Jak připravit bazén na zimu?

Obsah

Jak připravit bazén na zimu?

Jak připravit bazén na zimu?

Léto je pryč a je tedy čas připravit bazén na zimu. Léto je definitivně pryč a počasí přeje leda otužilcům. Je tedy čas připravit bazén na zimní spánek. Blesk.cz vám poradí, co všechno je třeba udělat, abyste měli bazén v kondici pro příští léto. Spousta lidí si stále ještě myslí, že bazén je nutné před zimou úplně vypustit.

Proč je zahradní bazén zahrnut v zákoně?

Například dnes tolik oblíbený zahradní bazén je zahrnut ve výjimkách ve stavebním zákoně, které nevyžadují rozhodnutí o umístění stavby ani územní souhlas. Jeho realizace ale má svá pravidla.

Jak připravit bazén na zimní spánek?

Léto je definitivně pryč a počasí přeje leda otužilcům. Je tedy čas připravit bazén na zimní spánek. Blesk.cz vám poradí, co všechno je třeba udělat, abyste měli bazén v kondici pro příští léto. Spousta lidí si stále ještě myslí, že bazén je nutné před zimou úplně vypustit. To je omyl pocházející z dob, kdy jsme znali jen bazény betonové.

Kdy musí být bazén postaven na pozemku?

Bazén musí být postaven na pozemku příslušícímu rodinnému domu nebo stavbě pro rodinnou rekreaci v zastavěném území nebo v zastavitelné ploše, mít zastavěnou plochu menší než 40 metrů čtverečních a musí být nižší než pět metrů. Zároveň nesmí být umístěn ve vzdálenosti menší než dva metry od hranice pozemku se sousedem.

Související příspěvky: