Proč je rohová mikrovlnná trouba volně stojící?

Obsah

Proč je rohová mikrovlnná trouba volně stojící?

Proč je rohová mikrovlnná trouba volně stojící?

Velmi šikovnou a praktickou vychytávkou je takzvaná rohová volně stojící mikrovlnná trouba, která má zaoblené tvary a je ji možné zasunout do rohu kuchyňské linky, čím se využije i tak prázdné místo pracovní plochy linky a eliminuje se tím největší nevýhoda volně stojících typů – zabíraní místa.

Jak mikrovlnnou troubu použít při vaření?

Mikrovlnná trouba dokáže zastat obrovský kus práce při vaření. Výběr založte hlavně na tom, k čemu jí budete používat. Běžně dostupné mikrovlnné trouby dokáží ohřívat, grilovat, péct, rozmrazovat, vařit v páře i kombinovat několik činností najednou.

Proč se rozhodnout pro mikrovlnnou troubu?

Rozhodněte se pro 14 – 20litrovou mikrovlnou troubu, když: 1 V ní plánujete jenom ohřívat, případně rozmrazovat jídlo. 2 Používáte mikrovlnnou troubu jenom zřídka. 3 Hledáte spíše volně stojící mikrovlnnou troubu. More ...

Co jsou multifunkční mikrovlnné trouby?

Multifunkční mikrovlnné trouby se v podstatě dají nazvat minitroubami na pečení. Charakterizuje je fakt, že dokáží vlastně plnohodnotně nahradit běžné trouby na pečení. Tyto modely jsou ideální, když vám chybějí peníze nebo prostor, či obojí najednou.

Související příspěvky: