Co se stane, když někdo vytvořil adresu Gmail se jménem?

Obsah

Co se stane, když někdo vytvořil adresu Gmail se jménem?

Co se stane, když někdo vytvořil adresu Gmail se jménem?

Pokud se domníváte, že někdo vytvořil adresu Gmail se jménem, na které máte ochrannou známku, obraťte se s tímto problémem přímo na dotyčného člověka. Google nekontroluje e-mailové adresy, které si uživatelé Gmailu vybírají. Zvolte oddíl, ke kterému chcete poskytnout zpětnou vazbu.

Můžete si změnit jméno i e-mailovou adresu?

Uživatelské jméno ani e-mailovou adresu si změnit nemůžete. Pokud se například provdáte, můžete si změnit jméno z „Eliška Černá“ s adresou [email protected] na „Eliška Janáková“ s adresou [email protected]. Důležité: V aplikaci Gmail si jméno změnit nemůžete. Otevřete Gmail na počítači.

Jak nastavit účet v Gmailu?

profesionální účet Gmail bez reklam s názvem domény vaší společnosti, například [email protected], vlastnictví účtů vašich zaměstnanců, takže budete mít účty, e-maily a soubory své společnosti vždy pod kontrolou, správu mobilních zařízení, díky níž si budete mít data v bezpečí, protože vám dává například možnost vymazat ztracená zařízení na dálku,

Jak změnit vaše e-mailové jméno?

Důležité: Jméno spojené s vaší e-mailovou adresou není vaše uživatelské jméno. Uživatelské jméno ani e-mailovou adresu si změnit nemůžete. Pokud se například provdáte, můžete si změnit jméno z „Eliška Černá“ s adresou [email protected] na „Eliška Janáková“ s adresou [email protected].

Související příspěvky: