Co je zabijákem WiFi?

Obsah

Co je zabijákem WiFi?

Co je zabijákem WiFi?

Zabijákem jsou akvária i tlusté zdi, pomůže správné umístění routeru 1 WiFi router umístěte do středu místnosti/bytu/domu. Podle rozlohy plochy a rozložení místností, které chcete pokrýt,... 2 Sílu WiFi signálu ovlivňuje lepší umístění routeru, na zem nepatří. Pokud je to možné, umístěte router na nábytek... 3 Signál WiFi může rušit okolní elektronika a spotřebiče. More ...

Jaké jsou nejlepší WiFi zesilovače?

Nejrůznějších zesilovačů WiFi pro zesílení WiFi signálu (tzv. WiFi repeater či wifi extender), je na trhu spousta. Dosáhnout zesílení signálu WiFi sítě je díky nim jednoduché. Jedná se však už o krok, kdy budete muset sáhnout do peněženky a nějakou tu kačku vydat. Cena za rozumná zařízení začíná kolem 700 Kč.

Jak nastavit Wi-Fi na váš telefon?

Chcete-li používat Wi-Fi podle vlastního uvážení, můžete změnit, jak a kdy se váš telefon připojí. Když je zapnutá funkce Wi-Fi, telefon se automaticky připojuje k sítím Wi-Fi v okolí, ke kterým jste se již někdy připojili. V telefonu také můžete nastavit, aby se funkce Wi-Fi v blízkosti uložených sítí zapnula automaticky.

Související příspěvky: