Jak se vydat do safari?

Obsah

Jak se vydat do safari?

Jak se vydat do safari?

Začátek trasy vede mezi územím velkých výběhů afrických kopytníků a šelem, ( v případě, že k jízdě využijete Afrika truck, v případě jízdy Safaribusem je tato část kvůli jinému nástupnímu místu vynechána, více v části Jak se vydat do safari ), které jsou však v této části odděleny od návštěvníků hlubokými příkopy.

Jaké jsou nejlepší zájezdy do Afriky?

Zájezdy do Afriky na safari 1 3x nej Afriky - úžasný pocit, děkujeme. Tento nádherný pocit v nás zůstal po celou dobu strávený na zájezdu. ... Stejně... 2 JAR, Kapské Město. Patří mezi pět nejhezčích měst světa. Každý, kdo ho už viděl, musí uznat, že je to pravda. 3 Masaiové. Afrika je úžasný kontinent. Proto chci zmínit právě jeden z nejzajímavějších kmenů na černém... More ...

Co je Safari v Dvůr Králové?

Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari, které je součástí Safari parku Dvůr Králové, nabízí návštěvníkům možnost vydat se na projížďku mezi volně se pohybující stáda antilop, žiraf, zeber, pakoňů, ptáků a dokonce i lvů. Safari je v provozu během hlavní sezony, která začíná zpravidla v květnu a končí v září. Co je safari?

Kde je cesta do Lvího Safari?

Cesta z Afrického safari vede dále do Lvího safari, kde na trase dlouhé 600 metrů, zavítáte mezi africké a berberské lvy a lvice. Lví safari bylo otevřeno v roce 2015 a je jediným svého druhu v České republice. Do Lvího safari není možné s sebou brát psy nebo jakákoli jiná zvířata!

Související příspěvky: