Jaké jsou nejznámější americké značky oblečení?

Obsah

Jaké jsou nejznámější americké značky oblečení?

Jaké jsou nejznámější americké značky oblečení?

Nejznámější americké značky oblečení se v Česku často buď neprodávají, nebo je lidé vnímají zcela jinak než v zámoří. Většina značek má své obchody v outletových centrech. Oblečení Abercrombie & Fitch cílí na mladší zákazníky z vyšší střední třídy, přímou konkurencí jsou značky Aéropostale nebo American Eagle.

Kde koupit kolekce v Americe?

V Americe se vyplatí kupovat zejména značky Hollister, Tommy Hilfiger, Abercrombie & Fitch, Calvin Klein, Ralph Lauren, Gap, Quiksilver nebo Roxy. Značkové obchody, módní butiky a obchodní domy leží v centrech měst. Koupíte v nich aktuální kolekce ve všech velikostech a za běžné ceny (na americké poměry).

Kdo je největší obchodní dům v USA?

S přibližně 760 pobočkami se Macy’s řadí mezi nejznámější obchodní domy v USA. Tím úplně nejslavnějším je newyorský obchod Macy’s Herald Square. Leží na 34th Street a s 205 tisíci metry čtverečními jde o největší obchodní dům na světě. Obchodní domy Dillard’s naleznete především na Floridě a v Texasu.

Jaký je kufr levného oblečení z USA?

Plný kufr levného oblečení z USA v Česku rozprodal a zisk mu zaplatil zpáteční letenku pro dva. Aktuální kurz dolaru (23,32 Kč) již dovoz oblečení z USA nedělá tak výhodným, nákupy pro osobní potřebu však jsou stále velmi výhodné.

Související příspěvky: